24 października 2014

POZNAN FASHION GEEKS 2014Spotkanie blogerek modowych Fashion Geeks odbyło się 11 października 2014 w godzinach od 11-19 w School of Form przy ul. Głogowskiej 18 w Poznaniu.Głównym celem spotkania jest łączenie networkingu samych blogerek oraz promocję marki sponsorów.:

Była to pierwsza edycja tego wydarzenia. 
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11:00, następnie po przedstawieniu harmonogramu spotkania, głos zabrał Michał Zaczyński, szanowany felietonista oraz dziennikarz. Zastępca redaktor naczelnej magazynu „Grazia”. Poprzednio zastępca naczelnego „Fashion Magazine”. 
Michał przygotował prezentację, w której zachęcał, ale i opowiadał jak pisać ciekawe i skuteczne artykuły nie tylko o modzie. Kolejna prezentacja należała do znanej polskiej stylistki Eweliny Rydzyńskiej, która ma swój autorski program w “Dzień Dobry TVN”. Po krótkiej prezentacji o historii mody XX wieku, przeprowadziła z nami krótkie warsztaty. Ostatnie spotkane należało do Moniki Busz-Rusieckiej, autorki popularnego bloga www.ladymakeup.pl chociaż ja uwielbiam ich sklep, który zawsze ratuje mnie z opresji, kiedy szukam dobrych i przystępnych cenowo kosmetyków. Ostatnim zadaniem dla nas była sesja zdjęciowa podczas której zostałyśmy podzielone na grupy  tematyczne. Jak wdać na zdjęciu wyżej moja grupa dostała temat Randka ;) Do sesji wybrałam elegancką i stylową białą sukienkę z długimi rękawami i złotymi zdobieniami. Sukienkę marki bonprix znajdziecie TUTAJ  Najfajniejszą rzeczą z całego spotkania był fakt spotkania pozostałych blogerek,  które dotąd znałam tylko z obserwacji ich blogów. W spotkaniu wzięły udział: 

Daria Stręk z bloga www.porcelain-desire.blogspot.com // Iga Wysocka z bloga www.skinnyliar.com // Rozalia Szymiczek z bloga www.rozaliafashion.blogspot.com // Wioletta z bloga www.mary-katefashion.com //  Kasia i Magda z bloga www.quintessenceofbeauty.blogspot.com  // Dorota Gol z bloga www.jdfashionfreak.com // Gabriela Grębska z bloga www.kolorowadusza.com // Juliette Jakubowska z bloga www.juliettecapuleti.com // Dajana Szymkowiak z bloga www.daajaa.pl // Zuzanna z bloga www.suzii-in-a-dream-world.blogspot.com // Anette z bloga www.ideaforfashion.blogspot.com //http://furioussquirrel.blogspot.com // http://heartisabelle.blogspot.com/Spotkanie Fashion Geeks pozostanie miłym wspomnieniem. Podobała mi się organizacja  oraz program, który był ciekawy i nieprzepełniony. Spotkanie z doświadczonymi i znanymi osobami ze świata mody i blogosfery zawsze jest nowym i cennym doświadczeniem. Fashion Geeks to wspaniała okazja do spotkania innych polskich  blogerek i poznania nowych ludzi. Spotkanie przebiegło w miłej i luźnej atmosferze, za co należy podziękować przesympatycznym organizatorom. 
Pierwsza edycja Fashion Geek zawsze będzie tą niezapomnianą, chciałabym aby każda następna odnosiła coraz większe sukcesy. Aby było to spotkanie ludzi, którzy prowadzą swoje blogi z pasji i reprezentują różne style w modzie. Sądzę, że ważna jest również wymiana doświadczeń pomiędzy samymi blogerkami oraz szukanie nowych pomysłów na rozwój  osobisty jaki i rozwój własnej strony i pasji do mody. 

To pokrótce resztę możecie obejrzeć na filmiku poniżej! 
Relację z wydarzenia przygotował By On Rec znajdziecie na facebooku TUTAJ  i youtube TUTAJ
20102014_baner DOU_750x300_Zloty_Rabatt Image Banner 750 x 300