14 października 2014

4 SPOSOBY NA RÓŻOWY PŁASZCZ


Witam:) Różowy płaszcz dostałam w kwietniu od moich rodziców na urodziny :) Jak widać prezent był udany, ponieważ stworzyłam w nim jedne z najbardziej lubianych stylizacji na moim blogu:) Dzisiaj postanowiłam je zestawić i pokazać jak za pomocą jednej rzeczy można stworzyć zupełnie różne zestawy. 
 Zacznę od końca, czyli tak naprawdę pierwszej stylizacji jaka pojawiła się w tym płaszczu. Połączenie różu z szarościami należy do najbardziej banalnych i  chyba nie do końca już modnych, dlatego postanowiłam przełamać je butami, które całkowicie zmieniły charakter tego cukrowego-pudrowego połączenia. W takim wydaniu szarość i róż nabrał charakteru, warto dodać, że wysokie kozaki za kolano są teraz bardzo modne w sezonie A/W 2014;)
Zestaw numer trzy, w którym stworzyłam białą bazę, był idealnym wiosennym zestawem. Białe totalooki były bardzo modne w sezonie S/S 2014. Róż nadał całości kobiecego wymiaru:)
Zestaw numer dwa to połączenie różu z różem, ale znów uciekamy od cukierkowego połączenia i stawiamy na czarne dodatki. Celowo też związałam włosy.
Zestaw numer jeden czyli ostatnia stylizacja. Kolejne połączenie  czerni i różu, ale celowo przełamana topem w paski, który nadaje charakteru całemu zestawowi :) Swobodny, stylowy zestaw na co dzień, do którego można dobrać czarne conversy, adidasy czy bootki :) 
Który podoba wam się najbardziej?