29 września 2014

GRAYWitam:) Niewiele potrzeba do szczęścia prócz ukochanej osoby i pięknej pogody! Muszę się przyznać, że nie jestem częstym bywalcem na blogach modowych i odwiedzam dosłownie kilka ulubionych. Lubię przeglądać obrazki w internecie, żeby od czasu do czasu nabrać innego spojrzenia i poszukać inspiracji. Nie robię tego zbyt często, aby do reszty nie zaśmiecać sobie tym głowy. Czasem widuję blogerki, które pod wypływem kilkuletniego prowadzenia bloga zamieniły swój całkiem fajny i naturalny styl na kopię rodem z obrazków, które czasem przeglądam na instagramie. Duża większość brnie w ten sam deseń, ponieważ to aktualnie jest cool i tak "się teraz na blogach nosi" ;) Zmieniają sposób ubierania się, kolor włosów, cykają minimalistyczne fotki na białych ścianach, gdzie jeszcze rok temu królowała u nich awangarda. Jestem ciekawa. Jestem nawet bardzo ciekawa :) jak  zachowają się te osoby, kiedy wszyscy za jakiś czas się tym zmęczą i przyjdzie "moda" na coś innego? Zmienią się wraz z modą? Indywidualny styl powinien odzwierciedlać nasz charakter, naszą osobowość i to jak chcemy pokazać się światu. Powinniśmy żyć w zgodzie z nami samymi i odnajdywać, ale też nie zgubić w tym modowym szaleństwie siebie. Bycie sobą i szukanie własnego stylu jest najfajniejszą i najbardziej wartościową rzeczą jaką osoba prowadząca bloga może uczynić. 
Nie przebierajmy się i nie próbujmy być tacy jak wszyscy, ponieważ najbardziej cool i trendy jest nasza indywidualność. Może jest ona zwyczajna, może nie dla wszystkich ciekawa, ale pozwoli zbudować pewną autentyczność, która z czasem zacznie inspirować. Dla mnie zwykłe kopiarstwo, nawet w najlepszym wydaniu i jakości, nigdy nie będzie inspiracją. 

Dzisiaj przygotowałam wam prosty zestaw, który powinny wypróbować Panie chcące zamaskować np. brzuch czy biodra, pokazać zgrabne nogi i optycznie wyciągnąć sylwetkę:) Oczywiście możecie pokombinować z kolorami, ale ja wybrałam szary duet :) 

Płaszcz / Coat Zara // Sukienka/Drees Cubus // Buty i Torebka/ Heels and Bag Zara