26 sierpnia 2014

PROSTOWNICA GHD ECLIPSE


Witam i zapraszam na posta o najnowszej prostownicy firmy ghd Eclipse. 
Moja przygoda z prostownicą tej marki zaczęła się pod koniec 2011 roku, kiedy zakupiłam sobie model ghd gold styler który służy mi do dzisiaj. Po kilku latach użytkowania stwierdziłam, że czas wypróbować coś nowego, dlatego skusiłam się na najnowszy produkt do prostowania włosów jaki oferuje marka ghd Eclipse. 

"Ghd ECLIPSE nowoczesna, najbardziej zaawansowana technologicznie na świecie prostownica do włosów "


Zaczynając pisać recenzję na temat tej prostownicy nie wiem czy zacząć od opisu wyglądu czy specyfikacji samego sprzętu. Sądzę, że piękno i ekskluzywność tego produktu widać na zdjęciach, ale zdradzę wam ;)  że nawet zdjęcia nie oddają tego jak ta prostownica prezentuje się na żywo, a jej lekkość i kształt ułatwiają stylizację włosów, sprowadzając ją do czystej przyjemności ;)OPIS PRODUCENTA: 

Ta znakomita prostownica posiada innowacyjną zdolność radzenia sobie z każdym rodzajem włosów. To swoista rewolucja w prostowaniu włosów trudnych. Nowa, innowacyjna technologia tri-zone™ stwarza możliwość dokonania radykalnej przemiany w stylizacji najcięższych rodzajów włosów takich jak: bardzo grube, poskręcane lub włosy typu afro. Dzięki tej prostownicy możesz stylizować większe pasma włosów na raz, co znacznie przyspiesza stylizację. Prostownica wykorzystuje najbardziej efektywną temperaturę, co gwarantuje  najszybsze i najlepsze rezultaty. Technologia tri-zone™ wykorzystuje sześć szybko reagujących sensorów (po trzy na każdej z płyt) zapewniając  brak utraty ciepła podczas stylizacji przy jednoczesnym podtrzymaniu temperatury na poziomie 185°C – najbardziej efektywnej temperatury nadającej najlepsze rezultaty podczas stylizacji. MOJA OPINIA:

Prostowanie włosów tą prostownicą jest szybkie i skuteczne, bez problemu szybko prostuję większe pasma włosów bez obawy, że na końcu włosy będę " nierozprostowane" , to oszczędza czas, a  nie oszukujmy się takie rozwiązanie ułatwia życie, zwłaszcza posiadaczką długich włosów!
Kiedy mam więcej czasu i prostuję włosy dokładnie pasmo po paśmie efekt jest zniewalający:) Włosy są idealnie proste, idealnie gładkie i lśniące :)
Sądzę, że widać to świetnie na tym zdjęciu. Włosy na maxa wygładzone!:)


Kolejną rzeczą na plus jest to, że włosy po wyprostowaniu ghd eclipse są odporne na skręcanie i puszenie się nawet w deszczowe dni.  Kiedy wyprostuję włosy, a na drugi dzień chce je zakręcić loczki szybko się rozlatują i zamieniają się w fale, ab potem być praktycznie proste.  Z innymi prostownicami nie było problemu prostowałam, zakręcałam i loki trzymały się tak jak zwykle. Eclipse natomiast prostuje włosy w sposób kompletny i "totalny" :)

Prostownica eclipse ma odpowiedni kształt do kręcenia włosów i ładnie je zakręca, ale ja używam jej jedynie do prostowania, a do kręcenia "docieram" starszą siostrę ghd gold styler ;) która jest mniejsza, ma węższe płytki przez co jest bardziej poręczna do robienia looków. 


Jest to idealna prostownica dla posiadaczek długich, grubych i kręconych włosów, które często prostują lub chciałyby być posiadaczkami prostych włosów na co dzień ;)

Na koniec zostawiam was z filmikiem, który pokazuje co potrafi nowa ghd eclipse ;)
oraz filmik, w którym krok po kroku zobaczycie jak kręcić nią włosy :)