31 marca 2014

GEORGE KOTSIOPOULOS IN POLAND
George Kotsiopoulos (urodzony 18.11.1968 w USA) stylista i konsultant gwiazd Hollywood, dziennikarz modowy oraz współprowadzący program "Policja Stylu" , który jest emitowany w każdą sobotę o godzinie 21:00 na kanale E!Entertaiment. Autor książki "Glamorous by George" , w której radzi jak wyglądać i czuć się jak gwiazda.

28 marca 2014 roku George przyjechał do Polski w celu promocji programu „Policja Stylu”. Wraz z kilkoma innymi polskimi blogerkami Darią Darenią z bloga http://styllove.blogspot.com/ , Polą Czuryło z bloga http://www.hypnotizingfashion.blogspot.com/, Martyną Chakanetsą z bloga http://www.urbangal.pl/ oraz Gosią Boy z bloga http://gosiaboy.com/ , miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z Georgem w Warszawie. 


Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o samym Georgu i programie to zapraszam do dalszego czytania. 

George Kotsiopoulos urodził się 18.11.1968 w USA, z pochodzenia Greek i niedoszły księgowy, porzucił studia i zaczynał swoją karierę jako dziennikarz modowy w The New York Times. W 2011 roku The Hollywood Reporter uplasował go pośród 25 najbardziej wypływowych stylistów w Hollywood. Pracował z wieloma gwiazdami od Rose McGowan, Kerry Washington, Kim Kardashian, Cameron Diaz  czy Kierą Knightley, lista jest długa ;) Jednak największą popularność zyskał jako współprowadzący wraz z Joan Rivers, Kelly Osbourne i Giulianą Rancic , programu Fashion Policy ( Policja Stylu) , który jest emitowany w każdą sobotę o godzinie 21:00 na kanale E!Entertaiment. Prowadzący z typowym dla nich przekąsem oceniając najlepsze i najsłabsze stylizacje gwiazd, zdobyli sympatię widzów na całym świecie. 
W 2014 roku George wydał swoją książkę pt "Glamorous by George", w której udziela prostych porad i wskazówek jak czuć się i wyglądać jak gwiazda. 


George okazał się ciepłym, uśmiechniętym i sympatycznym facetem, który urzeka swoją szczerością i urokiem osobistym. Emocji podczas spotkania było wiele, jednak George odpowiedział i rozwiał wiele moich wątpliwości dotyczących blogerów, gwiazd i podążania za trendami.  Zdecydowanie tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że najważniejsze jest to, aby ubierać się w to, w czym czujemy się i wyglądamy najlepiej,aby pielęgnować swój własny styl. Trendem jest bycie sobą, nic na siłę! Może dlatego jego ulubioną ikoną stylu jest Rihanna, która sama kreuje swój modowy wizerunek, a mimo to jest ubrana, a nie przebrana. Sadzę, że jest to ciekawy temat na nowego posta ;) Jestem również w trakcie czytania książki Georga, której recenzję zrobię niebawem na blogu;) 

foto Piotr Litwic

Dla mnie osobiście, również wielką przyjemnością było spotkanie z Darią, Martynką, Polą i Gosią, które są przesympatycznymi i naprawdę świetnymi dziewczynami:) Pozdrawiam was serdecznie, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy:) buziaki dla was:* 

foto Piotr Litwic