29 października 2013

BIKER BOOTS AND BLUE JACKET
Witam;) Jestem zdania, że zabawa modą jest pewnego rodzaju stylem bycia, sposobem na życie i wielką pasją. Nie każdy interesuje się sportem, komputerami, nie każdy lubi wędkować i tym bardziej nie każdy ma ochotę i czas na śledzenie trendów. W życiu są różne priorytety, różni ludzie o różnych ambicjach i wyobrażeniach na temat życia. Każdy z nas ma własną estetykę i wygląda inaczej. Skoro natura stworzyła nas tak innymi, to dlaczego dążymy do tego, aby wyglądać tak samo, nosić to samo, malować się tak samo i upodabniać się do innych? 


Przeciętna Polka powie, że w życiu i stroju ważne jest to, aby było wygodnie. I tak dres jest wygodny, legins jest wygodny, trampek i sandał jest wygodny, a na zimę najlepiej zarzucić na siebie czarne chomąto, często gęsto na wystający spod niego dres. Owszem nawet i elegancki płaszcz z trampkiem może wyglądać świetnie, ale tylko wtedy, kiedy widać w tym pomysł, kiedy widać, w tym osobowość. 

Żyjemy w społeczeństwie, w którym jak się stroić to od święta, jak malować to na wielkie wyjścia.  Na wsi największa rewia mody zawsze odbywa się na cmentarzach, pamiętam czasy, w których właśnie na tą okazję zakupywało się nowe kurtki, obuwie i inne stylowe kapoty. Jak przymrozi, to koniecznie kompleciki. Czapeczka, szaliczek i rękawiczki w jednym kolorowym pakiecie za 9,99 z Biedronki, albo Lidla. Chociaż, czasy się zmieniają teraz na zakupy wyrusza się do wielkiego domu mody jak H&M, albo Mohito, szczytem luksusu jest Zara. 

Długo można by pisać, ale nie o to chodzi, aby wytykać nam nasze  przywary, ale żeby uzmysłowić sobie, że w życiu czasem dobrze być takim modowym samolubem. Ubierać się dla siebie i wyglądać dobrze dla samego siebie. "Wygodnie" nie jest żadną wymówką, ponieważ można wyglądać modnie i wygodnie. Dlatego dzisiaj taki mój standardowy casual, w którym zawsze podkreślam swoją osobowość. Najmocniejszym akcentem są zdecydowanie buty, które są absolutnym must have tego sezonu :) Mam nadzieję, że zainspiruje was takie połączenie, Buźka:* 
Kurtka Pull&Bear
Koszulka Pull&Bear
Spodnie Americanos
Okulary/Naszyjnik/Buty Deezee