3 lipca 2013

Chanel jesień/zima 2013/14 Paris Fashion Week

Witam:) Dzisiaj zdjęcia z wczorajszego pokazu mody Chanel haute couture jesień/zima 2013/14 który odbył się w Grand Palais w Paryżu podczas Paryskiego Fashion Week :)
Publikuję tą kolekcję, ponieważ zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Już samo wnętrze, w którym odbył się pokaz dużo mówi o samej kolekcji. Jakby stare łączyło się z nowym:) Na tle ruin widać panoramę miasta przyszłości, wszystko zachowane jakby w trójwymiarowym kształcie. Pomimo stonowanych barw, jakie dom mody Chanel zawsze proponuje na jesień/zimę widać w niej wyraźne nawiązanie do nowoczesnego połyskującego srebra, które  zostało zręcznie wkomponowane w ciężkie i grube tkaniny. Jak dla mnie, efekt jest zachwycający :) Kolejną rzeczą wartą uwagi są długie buty, tak bardzo, że tworzą efekt "no boots" :) do tego wracają szerokie paski! Całkowitą nowością są kwadratowe kapelusze komponujące się z płaszczami.
Na końcu makijaż :) Dużo różu i bronzera na policzkach i skroniach, aby idealnie wykonturować i wyszczuplić twarz, do tego mocno podkreślone brwi i neutralne oczy i usta. Istna gratka dla miłośniczek różów i naturalnych brwi ( takich jak ja na przykład):)

Tyle ode mnie :) Jak wam się podoba nowa kolekcja Chanel?