4 maja 2013

Żółta marynarka i spodnie w kwiatowe wzory na wiosnę plus jak zarobić na blogu

Witam:) Dzisiaj chciałam wam opowiedzieć o sposobie na zwiększenie swoich zarobków na blogu lub stronie internetowej. Mam na myśli giełdę linków tekstowych.
Prolink  wystartowała produkcyjnie w lutym 2011 roku. To pierwsza taka platforma w Polsce, która pomaga w skutecznym pozycjonowaniu, dając jednocześnie zarobić wydawcom stron internetowych, w tym blogerom. W pierwszym, testowym miesiącu do platformy zapisało się już kilkaset serwisów a na chwilę obecną dołączyło do nas ok. 2350 prawdziwych stron www.

Jak działa ProLink? Mówiąc w skrócie: wydawcy stron (blogerzy, serwisy informacyjne, wortale) udostępniają na swoich serwisach miejsce na powierzchnię reklamową w postaci linków tekstowych, zarabiając na tym. Platforma ProLink.pl łączy bowiem wydawców z tymi, którzy chcą zadbać o wysokie pozycje swoich stron w wyszukiwarkach i za stosunkowo nieduże pieniądze są w stanie zapłacić za umieszczanie linków na stronach wydawców. ProLink.pl skupia ich więc i oferuje łatwą w obsłudze platformę on-line służącą rozliczaniu i emisji linków. Dotychczas nie było takiego polskiego zautomatyzowanego mechanizmu. A wszystko odbywa się w kilka klików. 

Jeżeli zaciekawiło Cię zarabianie z prolink kliknij TUTAJ !!

***

Co do dzisiejszego looku, to zakupy w Berlinie zaliczam do udanych :) Kupiłam kilka rzeczy, ale postawiłam na nowoczesną elegancję i uniwersalność;) Kocham wszystko z tego zestawu od marynarki po buty:)

 


 Żółta marynarka Zara
Buty/Torebka Zara
Spodnie Vero Moda
Top Stradivarius
Łańcuch Asos