18 listopada 2012

Moje ulubione cienie do powiek i KONKURS !!

 

KONKURS!! KONKURS!!W związku ze zbliżającym się Mikołajem postanowiłam zorganizować dla was KONKURS;) Do wygrania oczywiście nowy cień firmy PUPA w wybranym przeze mnie kolorze:) 

 ZASADY KONKURSU

1) Dołączenie do grona moich obserwatorów :)
2) Polajkowanie mojej strony na  ----->FACEBOOKU :)
3) Podanie w komentarzu swojego imienia i adresu e-mail :)  

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 6 grudnia, zwycięzcę wybierze generator liczbowy, numer uczestnika to numer zgłoszenia do konkursu, czyli pierwsza osoba która spełni powyższe warunki, i wpisze  swoje imię i meila ma numer 1, druga nr 2, kolejna 3 itd:) :)

Czekam na zgłoszenia i życzę powodzenia !! Dzisiaj o moich 3 ulubionych cieniach do powiek, które idealnie sprawdzają się o tej porze roku i wpisują się w modowe i makijażowe trendy:) Czyli odcienie brązu, beżu i wina!


  


Mój numer jeden to najdroższy cień jaki aktualnie posiadam firmy 
Rouge Bunny Rouge nr 16 Bezcenny skowronek cena 100 zł.
Jeden z najbardziej wydajnych i trwałych cieni do powiek jakie miałam. Można nim stopniować kolor i intensywność makijażu oka w zależności od tego ile produktu nabierzemy na pędzelek. Idealny do smoky eye i dziennego naturalnego makijażu. Cień posiada drobno zmielony brokat, który rozświetla oko, ale nie nadaje kiczowatego brokatowego efektu. Bardzo wydajny!
   

Numer dwa to cień Collistar Ombretto Mat Doppio Efetto Wet&Dry nr 26  VINACCIA cena 59 zł.
Cień matowy za, co go uwielbiam w niesamowitym kolorze wina, który idealnie współgra z najgorętszym kolorem tego sezonu czyli burgundem. Piękne luksusowe opakowanie z lusterkiem w środku. Przy użyciu na sucho nadaje delikatne matowe wykończenie, chcąc wzmocnić kolor należy użyć cienia na mokro, wtedy uzyskamy głęboki i intensywny odcień. Bardzo wydajny, nie osypuje się, długo utrzymuje się na powiece. 

 

Numer 3 to cień jaśniejszy który idealnie współgra z dwoma pozostałymi
Pupa Lumins Silk  Ombretto Cotto Satinato nr 500 Lumins Silk cena 58 zł
kolor bardzo jasny, wpadający pod beż, z drobinkami, świetnie się rozprowadza idealny do rozjaśnienia oka i pod lukiem brwiowym. Nadaje naturalny efekt rozjaśnienia, świetny do łączenia z cieniami matowymi i ciemnymi w cieplej tonacji. Trwały, wydajny, piękny kolor!