5 września 2012

glam rock

Witam:) W czasach, w których coraz bardziej postrzegamy świat przez ekran tv i komputerowego monitora, czasem nachodzi mnie refleksja jak bardzo oddziałuje na mnie to co producenci i reklamodawcy chcą wcisnąć szarej masie poprzez kolorowe obrazki i morze szczęścia wylewające się z ekranu. Patrząc się na reklamę, w której przykładna polska rodzina, w słonecznym mieszkaniu i szczęśliwej atmosferze delektuje się aromatem i smakiem zupki z proszku, albo innego gównianego jedzenia z przepisu Pani Zosi, które wystarczy zalać wrzątkiem ogarnia mnie fala rozbawienia. Aktor przebrany za kucharza pokazuje w pięknej kuchni pełnej świeżych warzyw jak dobiera "wyselekcjonowane" składniki po to aby nadać całemu temu shitowi niepowtarzalny smak i aromat, który w rezultacie i tak jest doprawiany chemią. Hipokryzja i zakłamanie sprowadzone do absurdu staje się całkiem zabawna, bo jak napisał
Sławomir Mrożek Gdyby nie odrobina hipokryzji i odrobina ślepoty, nikt by nie mógł funkcjonować i nikt by nie przeżył nikogo.

***
Dzisiejszy look to jedno z moich ulubionych połączeń czerni i złota, to również połączenie stylów: czarne "skórzane" (imitacja oczywiście;)) spodnie z elegancką kurtką i zadziornymi butami,które uwielbiam :) jako główny dodatek elegancka torebka:) Nowa kolekcja Mohito nie przestaje mnie zachwycać;) 

  
Kurtka Mohito
Spodnie Mohito
Torebka Mohito
Body Stradivarius
Buty Stradivarius
Pasek Stradivarius
Lakier Rimmel