8 lipca 2012

conversy, różowa miniówka czyli nie sportowa nuda:)

Witam!   Nie lubię monotonii, ale skoro dopada ona każdego , może jest złem koniecznym, bo czy monotonia inspiruje?  Czasem zmieniając perspektywę odnajdujemy się na nowo, a co jeżeli tej perspektywy nie mamy, jeżeli bodziec, który mógłby nas natchnąć do zrobienia czegoś wyjątkowego istnieje jedynie w naszych marzeniach. Czas wakacji to dobry czas, żeby gdzieś wyjechać, żeby poznać nowe miejsca i ludzi. Czasem jednak  bywa i tak, że z przyczyn wyższych i od nas niezależnych, może finansowych tkwimy w tym samych miejscu i... nudzimy się. O tak, nuda, monotonia, niezmienność NUDA jednym słowem:) dopada każdego. Najgorzej mają ci młodsi;) Z braku obowiązków nuda dopada ich najbardziej, jak słoneczko przyświeci zawsze można pospacerować, ale ostatnio pada deszcz, w telewizji powtórki seriali, zostaje jeszcze komputer... zdesperowani nawet go nie wyłączają podczas burzy, no chyba, że wyłączą prąd :)!  Grad wielkości kurzych jaj to przy tym całkiem mały dramat... a newsy na plotkarskich portalach czekają, fb czeka, gg czeka,yt czeka, nk czeka o obejrzeniu kilku demotków nie wspomnę. I co wtedy? Może, gdy zabraknie tego co zabiera cenny czas, monotonia zmusi poniektórych do poszukania sobie ciekawszego zajęcia.
Albert Einstein, kiedyś mądrze napisał:
Monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości. 
więc może w te wakacje wychylcie swoje zgrabne noski dalej niż poza ekran monitora i zainspirujcie się czymś co być może stanie się waszą pasją, może nowym hobby :P  bo poza światem wirtualnym istnieje inny całkiem wesoły i fajny rzeczywisty świat... a ciekawi  świata i ludzi nigdy się nie nudzą! 

***

Ostatnio było elegancko to teraz na sportowo:)  oczywiście "sportowość" w moim wydaniu musi być podkręcona kobiecymi dodatkami, tym razem postawiłam na róż! :)

 


P.S Niektórzy robią bardzo zdziwione miny, kiedy mówię  ile tak naprawdę kosztują rzeczy , które mam na sobie:) Moi drodzy nie trzeba mieć fortuny, żeby ładnie wyglądać:) od początku staram się to pokazać:) Dzisiejszy look to 
 bluza  za 59 zł
Top z H&M na wyprzedaży 29 zł
Spódniczka H&M za 19.90 zł
Okulary H&M za 29 zł
Torebka  H&M za 59 zł
Kolczyki H&M za 19.90 zł
jak widać nic nie kosztowało więcej niż 60 zł :) 
no i Conversy   :) ale można wrzucić zwykle białe trampki i równie dobrze będą wyglądały :)