20 lipca 2012

Beż i żółć

Witam:) Spotykanie na swojej drodze nowych ludzi bywa bardzo fascynujące, czasem tak bardzo, że fascynacja przesłania nam  prawdziwe oblicze nowo poznanego. Początki zawsze są fajne, bo są jak czysta kartka papieru, to od nas zależy czy będziemy sobą, ale są i tacy, którzy lubią się kreować na nowo, udają kogoś kim nie są. Czasem, aby zaimponować, czasem boją się braku akceptacji. Z czasem jednak ....czas pokazuje to co tak bardzo chcą ukryć, bo przecież można kłamać w nieskończoność, ale ile można udawać kogoś kim się nie jest? Jeżeli nam na kimś zależy, to czy warto zaczynać znajomość od kłamstwa, od udawania od głupiego popisywania się? Może lepiej dać się polubić takim jakim się jest,  a ten  kto to nas polubi może nawet i pokocha zaakceptuje nasze wady. Jeżeli nie, to znaczy, że nie był wart naszego czasu.
Wierna miłość istnieć może między ludźmi różnej wartości. Trwała przyjaźń tylko między ludźmi równej wartości. Dlatego też trwała przyjaźń rzadsza jest od wiernej miłości. A.Camus
***
Dzisiejsza stylizacja została wykreowana za pomocą mojej przyjaciółki, w której stylu ubierania się dominują brązy i beże, a jednym z trendów jakie podobają się jej w tym sezonie jest połączenie tych kolorów z żółcią. Druga niezawodna przyjaciółka była dzisiaj fotografem:) 
Dziękuję wam dziewczyny za tą sesję i za cierpliwość i za waszą przyjaźń;) :* <3


 Spódnica Stradivarius
Top New Yorker
Buty Deezee
Torebka Stradivarius
Naszyjnik i okulary H&M

Stylizacja Magda K.
Zdjęcia Kasia Ć.