26 kwietnia 2012

My make-up secrets :)

Witam!Jakich kosmetyków używam, żeby moja skóra i makijaż wyglądał dobrze nie tylko na zdjęciu ale i w świetle dziennym. Mam kilka sprawdzonych bez których nie potrafię funkcjonować. Efekt idealnej cery możemy osiągnąć poprzez idealnie dobrany podkład i puder prasowany- to pierwsza zasada. Podkład i puder brązujący Diora to moje dwa podstawowe elementy makijażu, delikatnie, ale z dobrym kryciem niedoskonałości, bronzer nadaje lekkiej naturalnej opalenizny i rozświetla twarz.
My perfect foundation is

Sisley, Phyto teint eclat – Fluide Oil Free Longue Tenue 

(Fluid foundation oil free-long lasting) ok 350 zł

Dla mnie kolor idealny to 1+ Nude jest naprawdę bardzo naturalny i pięknie wygląda na twarzy na lato lubię 2+ albo 4  w zależności od opalenizny.Phyto-tient jest podkładem beztłuszczowym o przedłużonej trwałości, nawilża, wyrównuje koloryt twarzy, świetnie kryje. Wielką zaleta tego podkładu jest to, że wygładza drobne zmarszczki, niweluje niedoskonałości skóry. Zawiera naturalne wyciągi roślinne z lipy, gardenii i melona.
Kolejny podkład który lubię to Diorskin Forever 030 ok 200 zł
Trwały i idealnie dopasowany podkład, który zapewnia niewidoczne wykończenie, delikatny nie zatyka porów, pielęgnuje skórę.I love make up by Dior:)
Moje ulubione kosmetyki Diora to zdecydowanie puder w kompakcie

Dior Bronze Matte Sunshine SPF 20! ok 220 zł

Uwielbiam ten bronzer jest idealny do konturowania twarzy lub do nakładania na całą twarz, aby nadać efekt lekkiej opalenizny. Zawiera filtry przeciwsłoneczne. Bardzo wydajny, nie zostawia smug idealny na jesień, zimę na lato Dior wypuścił inną wersję tego produktu. Oczywiście przyjemność stosowania zapewnia również samo opakowanie piękne i solidne, jak to u Diora z lusterkiem w środku <3 <3Podkład i puder brązujący to podstawa mojego makijażu  to bardzo fajne kosmetyki które sprawiają, że twarz staje się świeża, promienna i wygląda po prostu ładnie:) Myślę, że warte są swojej ceny są dobre i bardzo wydajne